Gjuhë

Sikorsky S-76C ++ v1.5 Parapublic X-Plane 9

INFORMACION

 • i pajtueshëm X-Plane 9
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 34.5 MB
 • Shkarkime 3 682
 • krijuar 20-08 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: David (DMO) më X-Plane. Org
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Sikorsky S-76 Shpirti është një helikopter tregtar, i prodhuar nga prodhuesi amerikan Sikorsky Aircraft Corporation. Kjo është një medium gjithanshëm. Ajo është e pajisur me dy rotors, secila me katër blades dhe një veshje anulohet ulje.

Modeli i bukur për X-Plane 9 me tinguj me porosi dhe një tavolinë virtuale + panel me porosi 2D. Përfshin dy versione: SAR dhe EMS dhe tre repaints. Për të hapur dyert përdorni çelësin Flaps. Ky helikopter është i vështirë për të manovruar, modeli i fluturimit është shumë realist, prandaj është i përshtatshëm për pilotët e helikopterëve të mirë të X-Plane. E rëndësishme: Ju lutemi lexoni informacionin teknik (PDF).

 • Autor: David (DMO) më X-Plane. Org
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm X-Plane 9
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 34.5 MB
 • Shkarkime 3 682
 • krijuar 20-08 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: David (DMO) më X-Plane. Org
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium