Gjuhë

Eurocopter AS350-BA Fspainter Complete FSX & P3D

HOT
Size 35.1 MB
Downloads 24 489
Krijuar 30-03-2012 18: 08: 47
Ndryshuar 20-09-2013 04: 28: 44
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: FSpainter / Florian LAROYE
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Shkarko atë! Kjo paketë është e përfshirë me textures e të polici, Doganat French, Heliswiss dhe shumë të tjerë.

Karakteristikat e ketri Aerospatiale AS 350BA për Flight Simulator X & P3D:
Modeli i detajuar krijuar me Gmax
Tabela e buzë dhe photorealistic vlerëson
Tinguj regjistruar në laboratorin e një fluturim të vërtetë
kabinë 3D detajuar me mat klikueshme dhe çelsin
çelsin 3D animuar
Animacion i dyerve
animacione dinamike në 3D kabinë
Animation e shoferit
Testuar dhe miratuar nga pilotët reale modeli fluturimit
listat kontrolluese të plotë
Efekti i shiut në Windows
wipers Animated
Mundësia për të ecur përpara ose ndenjësen e pasme të shofer në kabinë virtuale
Compatible me Flight Simulator X P3D dhe Flight Simulator 2004

Eurocopter AS350 ketri është një helikopter dritë shumë qëllime zhvilluar nga Aerospatiale dhe Eurocopter në janar 1992. Kjo pajisje ka dallimin e ka zhvilluar në versionet e vetme-dhe me dy motor, është shitur në Shtetet e Bashkuara nën emrin Astar (motor të vetëm) ose TWINSTAR (motor twin) dhe lindi një version me një lloj anti-çift rrotullues "dritare e vogël", dhe u quajt Eurocopter EC130. Prodhuar me licencë në Brazil nën emrin Helibras HB.350 Esquilo, EC130 ka shërbyer edhe për të mbështetur krijimin e kineze Changhe Z-11, në partneritet me Changhe Aircraft Industries Corporation.

Ecureuil1

Ecureuil2

Ecureuil3

Ecureuil4

Ecureuil5
Eurocopter AS350-BA Fspainter Complete FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë