Gjuhë

Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX-ACC & FSX-Steam

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 120 MB
 • Shkarkime 12 356
 • krijuar 05-04 2018-
 • ndryshuar 05-04 2018-
 • Liçensë freeware i
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Dirk Fassbender dhe Hauke ​​Keitel, punime franceze nga David RSOFTOKZ Sadok
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Superb Eurocopter AS332 me ndër të tjera dy liveries të ushtrisë franceze. Përfshin një autopilot, kabinën virtuale, tingujt, animacionet, efektet e shiut dhe akullit, matësit 3D dhe më shumë. Shtesë e kualitetit të lartë, është e rëndësishme të lexoni manualin e bashkangjitur në formatin PDF. Në sajë të autorëve Dirk Fassbender dhe Hauke ​​Keitel për këtë punë të mrekullueshme.

Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 1Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 2Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 3Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 4Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 5Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 6Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 7Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 8Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 9Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 10Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 11Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 12Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 13Ushtria Franceze e Eurocopter AS332 FSX Ac FSX Avulli 14
 • Autor: Dirk Fassbender dhe Hauke ​​Keitel, punime franceze nga David RSOFTOKZ Sadok
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 120 MB
 • Shkarkime 12 356
 • krijuar 05-04 2018-
 • ndryshuar 05-04 2018-
 • Liçensë freeware i
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Dirk Fassbender dhe Hauke ​​Keitel, punime franceze nga David RSOFTOKZ Sadok
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium