Gjuhë

Star Wars Millenium Falcon FSX

HOT
Size 5.26 MB
Downloads 28 918
Created 09-12-2008 23:19:48
Changed 02-06-2012 09:50:41
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Bruce Fitzgerald
Shkarko Për FSX & Steam Edition
Mijëvjeçari Falcon nga Star Wars, të shkojnë në shpejtësi të lartë dhe të përpiqemi për të prekur yjet! - Performanca maksimale të plotë zarf - Shpejtësia maksimale në FSX: (2667 KTS / GPS-GS) - qëndrueshme dhe të fuqishme nën ngarkesa ekstreme G dhe presionit dinamik - Ultra efikas, fut e lartë, SuperSpoilers - flaps devijim në fluturim Stol. filename Original: sw_falc.zip
Star Wars Millenium Falcon FSX Shkarko
Gjuhë