Gjuhë

USS Nimitz & USS Eisenhower V2 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (163 vota)
 • Masat 22.5 MB
 • Shkarkime 197 003
 • krijuar 06-07 2009-
 • ndryshuar 16-02 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Javier Fernandez, Sylvain Parouty, adaptim nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Përditësuar më 29 / 08 / 2017: Tani 100% në përputhje me Prepar3D v1, v2, v3 dhe v4 + FSX, FSX-Steam Edition. Instalues ​​i përmirësuar automatik, versioni i ri i AICarriers 2 (.NET) i pajtueshëm me të gjithë simulatorët e përmendur më lart.

Përditësuar më 6 / 17 / 2014: Instalimi automatik i përmirësuar, përputhshmëria me Prepar3D v1 dhe v2 +

Këtu është USS Nimitz & USS Eisenhower bartës avionësh nga flota e SHBA. Kjo është një shtesë e quajtur AI (Artificial Intelligence) që kontrollohet nga kompjuteri.

Ky shtesë e cilësisë së lartë do t'ju lejojë të ulni në dy transportues të avionëve të modeluar plotësisht në 3D brendshme / të jashtme me disa konfigurime. Gjithashtu në dispozicion një heliport dhe katapultë për takeoffs.

Version i ri 2

Ndryshimeve në këtë version:

-New "Sipër plotësim" konfigurimin për Nimitz dhe Eisenhower. Ideal për operacionet VERTREP me helos.
Modeli -New e flotës mushama USNS Patuxent T-AO 201. Features landable helipad dhe natën rrufe. Ajo punon në mënyrë të pavarur si një anije AI që mund të lundrojnë në vete e saj (një konfigurim shtesë për AIcarriers është dhënë gjithashtu):

14-Patuxent

Efektet-Shtuar avull në të gjitha catapults (duken më të mirë me anije në lëvizje)
zë-Shtuar për nisjen katapultë dhe jet deflectors shpërthimit
-Fixed Çështjen që e ka shkaktuar avioni e lojtarit të bien poshtë në ujë, kur hyjnë në kuvertë hangar nga #3 ashensor.
Çështjet -Fixed natë rrufe për disa aeroplanët në "vizitë port" konfigurimin
-Korrigjuar Disa pasaktësi në kullë aft radari dhe në ishull.
-Shtuar animuar katapultë "revole"
Ekuipazhi katapultë -Additional për macet #3 dhe #4.
cilësi -New për anijet katapultë.

installer New automatike, fixes probleme me instalimin e AICarriers 2. Tani në përputhje me të gjitha versionet e Windows.

i pajtueshëm FSX SP2, FSX Acceleration, FSX Edition me avull dhe Prepar3D v1 v2, v3, v4

Ju do të jeni në gjendje të dilni në këto dy avionë avionë, unë ju këshilloj që të përdorni T-45 Goshawk dhe F-14 Tomcat për FSX nga Dino Cattaneo. Shiko http://indiafoxtecho.blogspot.com/

Të përfshira në opsion: AIcarriers2 është një program i vogël që ju lejon për të vendosur anije tuaj UA në një distancë të paracaktuar në frontin e ju në mënyrë që ju mund të tokës në të.

AIcarriers

hangar


Përshkrim

USS Nimitz (CVN-68) aeroplanmbajtëse është një dhunti të shumta amerikane bërthamore-powered. Kjo është një nga 11 avionëve gjigant bartës të marinës dhe aktualisht është një nga luftanijet më të fuqishme në botë. Anija u emërua Nimitz, në nder të Admiral Chester Nimitz, i cili komandonte Flotës Paqësor gjatë Luftës së Dytë Botërore. Motoja e anijes është "Teamwork, a Tradita". burim wikipedia

USS Dwight D. Eisenhower (e CVN-69), me nofkën Ike, ishte një bartës të gjithanshëm avion amerikan bërthamore-powered, pjesë e klasës Nimitz. Është avion i dytë bartës Nimitz nënklasa fushën, është një nga 11 transportuesit avionëve gjigant Marinës. Ai ishte urdhëruar për të zëvendësuar USS Franklin D. Roosevelt, një ish-aeroplanmbajtëse nga Lufta e Dytë Botërore. Fillimisht, anija u emëruar në nder të Eisenhower 34th Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Dwight David Eisenhower. Megjithatë, emri i tij u zgjerua me emrin e plotë Dwight D. Eisenhower May 25, 1970. Motoja e anijes është "I Like Ike." Që nga ardhja në shërbim, Ike ka pasur 13 Zyrtar të ndryshëm komandues. burimi Wikipedia
 • Autor: Javier Fernandez, Sylvain Parouty, adaptim nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (163 vota)
 • Masat 22.5 MB
 • Shkarkime 197 003
 • krijuar 06-07 2009-
 • ndryshuar 16-02 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Javier Fernandez, Sylvain Parouty, adaptim nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium