Gjuhë

Zeppelin NT V1.0 derdh FSX SP1 + SP2

HOT
Size 25.91 MB
Downloads 28 881
Created 13-12-2009 20:24:01
Changed 03-03-2017 15:12:13
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin FS2004 pajtueshmeKliko këtu
Zeppelin NT (Zeppelin New Technology) është një lloj i airship ndërtuar në 1990s nga kompania gjermane Zeppelin Luftschifftechnik GmbH në Friedrichshafen.

Kjo shtesë është bërë me FSDS3.5. Këto karakteristika janë: Multiple LOD-model me animacione për FSX. Plotësisht vepron kabinë virtuale, ndriçimi dhe efektet. Një grup i repaints dhe katër textures janë të përfshira. Vini re se Directx10 nuk është i mbështetur.
Zeppelin NT V1.0 derdh FSX SP1 + SP2 Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë