Gjuhë

Kulla e Kontrollit FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (51 vota)
 • Masat 3.72 MB
 • Shkarkime 91 279
 • krijuar 15-11-2006
 • ndryshuar 07-02-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 07 / 02 / 2020: Konvertimi në vendas FSX format. Prepar3D v4.5 të pajtueshëm. Shtuar një panel radio të dukshëm në modalitetin e panelit 2D.

Kjo është një kullë kontrolli themelore dhe e thjeshtë, por thelbësore për fluturimet në rrjet (multi-player).

Pamje 360 ​​°, mundësia për të shpejtuar ose ngadalësuar kohën, pamjen e radarit, zgjedhjen nga katër kulla me lartësi të ndryshme, panel kontrolli ATC. Kulla mund të zhvendoset me prekjen e tastierës "Y".

Ju do të gjeni këtë shtesë sipas prodhuesit: "Kontrolli i kullës Rikoooo" në FSX.

Kulla e kontrollit Rikoooo 3Kulla e kontrollit Rikoooo 5Kulla e kontrollit Rikoooo 6Kulla e kontrollit Rikoooo 9Kulla e kontrollit Rikoooo 10

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (51 vota)
 • Masat 3.72 MB
 • Shkarkime 91 279
 • krijuar 15-11-2006
 • ndryshuar 07-02-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------