Gjuhë

HMS Bounty Replica FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 45.5 MB
 • Shkarkime 18 151
 • krijuar 24-07 2015-
 • ndryshuar 10-01 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Nigel Richards, Rob Barendregt, Sasha Rieger dhe Rob Ibey
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 11 / 01 / 2019 : Versioni i ri 2.0 amtare FSX dhe kompatibil Prepar3D v4. SHËNIM: FSUIPC nuk kërkohet për HMS Bounty për të punuar. Kodi 64-bit i përfshirë për P3DV4 + përdoruesit

HMS Bounty Shekulli 18th Taller i shesheve me anije te larte, me vela te drejtuar nga era, vela individuale te animuar dhe te kontrolluar, flamuj te animuar me drejtim dhe shpejtesi te eres, kreu i animuar dhe Window Management Window per te kontrolluar te gjitha funksionet e anijes. Anija i përgjigjet shpejtësisë së erës dhe drejtimit me rrotullim, ngritje dhe ngritje në varësi të varkave të vendosura dhe pozicioneve të krahut të oborrit. Tingujt e ambientit, tingujt e ndryshueshëm të erës dhe stuhisë, zilja e anijes, "Salute", spiranca peshojnë / rënie të gjitha shtojnë zhytjen.

E RËNDËSISHME: Lexoni dokumentacionin "HMS Bounty Replica.pdf" i cili gjendet në tuaj Dokumentet e "Windows" për të mësuar se si të kontrollojnë anijen.

Shënim: Cilësimet e realizmit duhet të vendosen në "Hard" për efektet më të mira të erës (nuk do të punojnë në "Realizmin" e lehtë në FSX.)

HMS Bounty, i njohur gjithashtu si anije HM armatosur mirat, ishte një anije të vogël tregtare të blera nga Marinës Mbretërore për një mision botanik. Anija, nën komandën e William Bligh, u dërgua në Oqeanin Paqësor për të marrë bimët bukës dhe transportin e tyre në zotërimet britanike në West Indies. Se misioni nuk ka përfunduar, për shkak të një kryengritje të udhëhequr nga ud Lejtnant Fletcher krishterë. Ky ishte i njohur Kryengritje në mirat.

1960earlyrearautoskipperactive Mediumbeaglegoingawaybeaglerightqtr MediumfqfqsSMWvc
 • Autor: Milton Shupe, Nigel Richards, Rob Barendregt, Sasha Rieger dhe Rob Ibey
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 45.5 MB
 • Shkarkime 18 151
 • krijuar 24-07 2015-
 • ndryshuar 10-01 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Nigel Richards, Rob Barendregt, Sasha Rieger dhe Rob Ibey
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium