Gjuhë

UKMIL AS PUMA HC1 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (70 vota)
 • Masat 24.8 MB
 • Shkarkime 30 964
 • krijuar 02-07 2010-
 • ndryshuar 02-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: UKMIL i jashtëm
 • http://www.ukmil.org.uk
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
SA.330 Puma është një helikopter transporti civil dhe ushtarak i mesëm francez. projektuar nga "Sud Aviation" dhe i zhvilluar nga "l'Aerospatiale", ai u ndërtua me bashkëpunimin e "Westland Helicopters". Kur u krijua në 1990, "Eurocpoter" persekutoi zhvillimin e saj, duke e riemëruar në "Cougar" për versionin e saj ushtarak.

Karakteristikat e teksteve 6 dhe modelet 2. Zanat i bukur.

Lexoni manualin për më shumë informacion.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (70 vota)
 • Masat 24.8 MB
 • Shkarkime 30 964
 • krijuar 02-07 2010-
 • ndryshuar 02-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: UKMIL i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium