Gjuhë

UKMIL AS Puma HC1 FSX

HOT
Size 24.8 MB
Downloads 28 280
Krijuar 02-07-2010 21: 56: 08
Ndryshuar 02-07-2012 18: 43: 56
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: UKMIL i jashtëm http://www.ukmil.org.uk
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
SA.330 Puma është një frengjisht mesme helikopter transporti civile dhe ushtarake. projektuar nga "Sud Aviacionit" dhe zhvilluar nga "l'Aerospatiale", ajo është ndërtuar në bashkëpunim me "Westland helikopterëve". Kur ajo u krijua në 1990 "Eurocpoter" persued Developpement saj, riemërimin atë në "Cougar" për versionin e saj ushtarake.

Features 6 textures dhe modelet 2. craftmanship bukur.

Lexoni manual për më shumë informacion.

UKMIL AS Puma HC1 FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë