Gjuhë

Aerospatiale AS350 Olympic FSX & P3D

HOT
Size 26.1 MB
Downloads 11 553
Created 20-07-2013 02:02:41
Changed 30-05-2015 19:46:12
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Tamas dhe Peter Nemeth, Yiannis Katehis Tsetsas i jashtëm http://www.facebook.com/pages/Flight-Simulator-Hellenic-Aircraft/249701168410310?ref=hl
Shkarko Për FSX-Acc & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
FSXA / P3D Aerospatiale AS350 Olimpik modernizuar paketë me PDF dhe AP.

Upgraded paketë olimpike aviations Aerospatiale AS350 Hellicopter SX-HFA në dy liveries. Llojet 350 / B / BA dhe 355F ishin në shërbim me kompani nga 1982 në 1994. Çdo gjë është e re. Nga kabinë Virtual në fluturim Primar Display / GPS / radiove të reja dhe Simcontrol dhe një autopilot të plotë pune me Kontrollin Hover. New Camera Views dhe paneli 2D rishikohet gjithashtu. Modeli porosi ka të tingëllojë si të gjitha pjesët e animuar dhe i hap të gjitha daljet 4 dhe një pilot.All bërë shumë mirë të animuar tiparet e një payware për të lira. Pjesa e jashtme është tani shumë i detajuar në shkëlqim të lartë textures 2048px.

foto historike të flotës olimpike janë të përfshira në pako.

Ky model i shkëlqyer është bërë nga Tamas dhe Peter Nemeth. Testuar në FSX përshpejtimin. Shablloni dhe përmirësimet nga helene Avione / Yiannis Katehis Tsetsas.


AS350 Engine Starters FSX helo piloti auto Inst GPS 2000
Fluturimi primar Display 2000 Kontrolli Sim
Aerospatiale AS350 Olympic FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë