Gjuhë

ATR 72-200 / 500 Paketa e Danimarkës FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (33 vota)
 • Masat 32.9 MB
 • Shkarkime 71 085
 • krijuar 12-04-2009
 • ndryshuar 06-05-2019
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg, amtare FSX/P3D përditësuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 06 / 05 / 2019: Rikoooo ekskluzive! konvertimi i modeleve 3D në vendas FSX dhe Prepar3D v4, textures natë të natës dhe të brendshëm, ndryshime në textures VC, konvertimet e të gjitha teksteve në formatin DDS 5, të reja Prepar3D v4 matjet e përputhshme, paneli i ri 2D, shumë bug fixes në VC në veçanti pamja e shesheve metalike, përshtatjen e file Aircraft.cfg, shtuar FMC, GPWS e re, shtoi V-SPEED matës, shtuar trajtimin e tokës, përmirësimin e autopilot dhe autothrottle dhe më shumë.

Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Një paketë e plotë e ATR 72-200 / 500 orientuar Danimarkë me textures 4: Ekipi Lufthansa, Scandinavian Airlines, SAS, Air Transport Danez.
 • Autor: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg, amtare FSX/P3D përditësuar nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (33 vota)
 • Masat 32.9 MB
 • Shkarkime 71 085
 • krijuar 12-04-2009
 • ndryshuar 06-05-2019
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Francisco Sánchez-Castañer, Claus Vendelboe Holmberg, amtare FSX/P3D përditësuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium