Gjuhë

Paketa ATR 42-500 & 72-500 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 41.8 MB
 • Shkarkime 96 836
 • krijuar 03-04 2015-
 • ndryshuar 30-01 2020-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, vendas FSX/P3D përditësoni dhe ripaketoni nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 30 / 01 / 2020: Skedari i ri më realist i fluturimit (dinamik i fluturimit) skedari ".air"

Më 31 / 05 / 2018: Rikoooo ekskluzive! Konvertimi i modeleve 3D në vendas FSX dhe Prepar3D v4, textures natë të natës dhe të brendshëm, ndryshime në textures VC, konvertimet e të gjitha teksteve në formatin DDS 5, të reja Prepar3D matës v4 të pajtueshëm, paneli i ri 2D, shumë rregullime të gabimeve në QV, në veçanti, paraqitja e shesheve metalike, adaptimi i skedarit Aircraft.cfg, shtohet FMC, GPWS e re, shtohet matësi V-SPEED, shtimi i trajtimit të tokës, përmirësimi të automatikut dhe automatikut të automjeteve dhe më shumë.

Këtu është ndoshta paketa më e plotë në FREEWARE për ATR 42-500 dhe 72-500 të disponueshme sot. ATR do të thotë "Aeroporti i Transportit Rajonal" kompani franko-italiane, selia e së cilës ndodhet në Toulouse (e cila është gjithashtu selia e Rikoooo.com). Avionët ATR janë të dukshëm në mbarë botën me sukses të madh. Kjo paketë përfshin dy modele (42 dhe 72) me një total prej 31 textures (tinguj) me tinguj të personalizuar dhe unik, kabinë virtuale dhe panel 2D, animacione, kabinën 3D për ATR 72, struktura me hartim të ngushtë, textures natën, në rast aksidenti ose aksidenti ose uljeje të rëndë, të përfshirë me FMC, GPWS, GPS, autopilot funksional, efektet e tymosura, dokumentacionin.

Repaints lista:

ATR 72 500-
Aurigny
LOT polake Airlines
Lufthansa Rajonale
Air France
British Airways "Chelsea Rose"
Airways British "Colum"
British Airways "Union Jack"
Buddha Air
TCP Pa pagesë Lance
Ibercanarias
Bangkok Airways New
Bangkok Airways Vjetër
Thai Airways International New
Thai Airways International Vjetër
shtrigë
Eurowings
JFT
Cambodiaangkor
Aircatalonia
Avianca
Lai
Binter
Ajrore Korsikë
ATR 42 500-
Australasia Virtual Airline
Air Calédonie
Air Calédonie Internationale (Aircalin)
Air Dolomiti
Delta Connection
Dutch Antilles Express
Deccan
Trans World Express
Jet Airways
Air Bagan
Cargo Speedex AP-VAA
Cargo Speedex AP-VAB


ATR1ATR2ATR3ATR4

Avianca ATR-72 500 3LamaiTCP1TCP2

Prepar3D 2018 05 12 03 21 17 45Prepar3D 2018 05 12 03 21 49 11Prepar3D 2018 05 12 03 22 32 73Prepar3D 2018 05 12 03 24 34 64Prepar3D 2018 05 12 03 25 49 59
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, vendas FSX/P3D përditësoni dhe ripaketoni nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 41.8 MB
 • Shkarkime 96 836
 • krijuar 03-04 2015-
 • ndryshuar 30-01 2020-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Francisco Sánchez-Castañer, vendas FSX/P3D përditësoni dhe ripaketoni nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium