Gjuhë

ATR 42-500 72-500 Pack FSX & P3D

HOT
Size 75.3 MB
Downloads 63 407
Krijuar 03-04-2015 12: 07: 11
Ndryshuar 30-05-2015 17: 17: 26
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Francisco Sánchez-CASTANER, Philippe Wallaert, ripaketoi nga Rikoooo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Këtu është ndoshta paketë më të plotë në freeware për ATR 42-500 dhe 72-500 dispozicion sot. ATR do të thotë "të Transportit Rajonal Aircraft" Franco-italiane kompaninë selia e të cilit është e vendosur në Tuluzë (i cili është edhe selia e Rikoooo.com). avion ATR janë të dukshme në të gjithë botën me sukses të madh. Kjo paketë përfshin dy modele (42 dhe 72) me një total prej textures 31 (repaints) me zë të personalizuar dhe unik, kabinë virtuale dhe panel 2D, animacione, 3D kabina për ATR 72, textures me hartë përplasem, textures natës, ulëritës pasagjerëve në rast të rrëzimit ose aksidenti ose ulje të vështirë, përfshirë me GPWS, GPS, autopilot functionnal, efektet e tymosur, manual, dokumentacionin.

Repaints lista:
ATR 72 500-
Aurigny
LOT polake Airlines
Lufthansa Rajonale
Air France
British Airways "Chelsea Rose"
Airways British "Colum"
British Airways "Union Jack"
Buddha Air
TCP Pa pagesë Lance
Ibercanarias
Bangkok Airways New
Bangkok Airways Vjetër
Thai Airways International New
Thai Airways International Vjetër
shtrigë
Eurowings
JFT
Cambodiaangkor
Aircatalonia
Avianca
Lai
Binter
ATR 42 500-
Australasia Virtual Airline
Air Calédonie
Air Calédonie Internationale (Aircalin)
Air Dolomiti
Delta Connection
Dutch Antilles Express
Deccan
Trans World Express
Jet Airways

Kujdes ju lutem vini re se ka një bug vogël me FSX / P3D në kabinë virtuale (VC) rubinet dyfishi i touch L (keyboard), për të hequr nga sheshi bezdisshëm (shih figurën më poshtë):
para
bug1
Pas (touch L)
insektATR1ATR2ATR3ATR4panel1panel2panel3

Avianca ATR-72 500 3LamaiTCP1TCP2
ATR 42-500 72-500 Pack FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë