Gjuhë

Seri Virtualcol ATR 72 FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

Ne jemi të kënaqur t'ju paraqesim këtë paketë të re të plotë të serive ATR 72, kjo add-on është një Payware i mëparshëm i cili është zhvilluar dhe dhuruar si Freeware by VIRTUALCOL FS PROGRAMI, një falënderim i madh për këtë kompani për të na dhënë leje për të ngarkuar këtë ATR 72 në Rikoooo, ne ju ftojmë të shikoni katalog of add-ons.

Kjo paketë përfshin modele me kabina virtuale, tingujt unike të turbopropit, matësit funksionalë, manualin e përdorimit, modelet 5 -200 - 210 -210F (ngarkesë) -500 -600, shërbime tokësore dhe riparime 37.

Testuar nën Prepar3D v4 dhe duket funksionale, kjo është vetëm mendimi personal i Rikoooo.

vcolatr72x 01vcolatr72x 02vcolatr72x 06vcolatr72x 07vcolatr72x 09vcolatr72x 10vcolatr72x 11vcolatr72x 12vcolatr72x 13vcolatr72x 14vcolatr72x 15vcolatr72x 16vcolatr72x 17vcolatr72x 18vcolatr72x 19vcolatr72x 20vcolatr72x 21vcolatr72x 22vcolatr72x 23vcolatr72x 24vcolatr72x 25vcolatr72x 26vcolatr72x 27vcolatr72x 28vcolatr72x 29vcolatr72x 30vcolatr72x 31vcolatr72x 32vcolatr72x 33vcolatr72x 34vcolatr72x 35vcolatr72x 36vcolatr72x 37vcolatr72x 38vcolatr72x 39vcolatr72x 40vcolatr72x 41vcolatr72x 42vcolatr72x 43vcolatr72x 44vcolatr72x 45vcolatr72x 46vcolatr72x 47vcolatr72x 48vcolatr72x 49

INFORMACIONET E FILEVE


Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX  &  P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------