Gjuhë

Ants Aussie Aeroportet Hamilton YHML FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.01
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 77.6 MB
 • Shkarkime 6 543
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 20-10 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Anthony Lynch i jashtëm
 • http://antsairplanes.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-indtaller i azhurnuar në versionin 10, përputhshmëri P3D

Duart up që i pëlqen aeroportet tmerrshme! E pra ky aeroport është pretty damn i tmerrshëm kështu që ju jeni gonna të duan që ajo apo jo?

Karakteristika të aeroportit bërë me porosi objekte 3D bazuar në fotot e aeroportit aktual me objekti i vetëm parazgjedhur qenë një shkallë. Afërsisht 40 km katrore e textures photoreal tokësore përreth aeroportit janë të përfshira gjithashtu.

Hamilton është e vendosur në Victoria afër perëndimore me MTS Grampian. Aeroporti ka një pistë të mbyllur dhe të ndezur kryesor me një pistë zhavorr kryq. Shërbimet e rregullta të udhëtarëve në Adelaide dhe Melbourne janë operuar nga Sharp Airlines me një flotë të metros.

Për të shkuar në aeroport, shkoni te menaxheri i fluturimit të FSX dhe lloji YHML në hapësirë ​​ICAO

ICAO: YHML
Shteti: Australi
Shteti / Provinca: Victoria
Qyteti: Hamilton
Airport Emri: Hamilton Aero
Lartësia 3.962m, 13 ft

KARAKTERISTIKAT FIZIKE:

10 / 28: 1233m x 30m Red Gravel
17 / 35: 1404m x 30m

ATS COMMUNICATIONS OBJEKTET:

FIA 125.8 MELB CENTRE
CTAF 124.2 HAMILTON TRAFIKUT

RADIO NAVIGATION DHE LANDING AIDS:

NDB HML 203

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.01
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 77.6 MB
 • Shkarkime 6 543
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 20-10 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Anthony Lynch i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium