Gjuhë

JFK Foto panoramike reale FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.3 MB
 • Shkarkime 22 456
 • krijuar 15-12 2012-
 • ndryshuar 16-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Glenn Johnson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Kjo është një e bukur "Photo Real" Riprodhimi i skenës së FSX Aeroporti i paracaktuar KJFK duke përdorur versionin e fundit të mjetit të dizajnimit të peizazhit ADE (v01.50.11) & SBuilderX. Shtuan terminalet New American Airlines dhe Jet Blue, garazhet e parkimit, disa ndërtesa depo dhe disa pajisje të tjera të vogla për të dhënë një pamje më realiste.

Regjistrimi dhe unregistering e peizazh është automatike në simulator tuaj. Për të shkuar atje thjesht shkruani KJFK në fushën e "Airport ID".

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.3 MB
 • Shkarkime 22 456
 • krijuar 15-12 2012-
 • ndryshuar 16-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Glenn Johnson
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium