Gjuhë

La Rochelle - Île De Ré LFBH FSX & FSX Avull

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 64.7 MB
 • Shkarkime 29 471
 • krijuar 15-09 2013-
 • ndryshuar 15-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY FAF010
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Pretty bukur photoreal version pamje 3.0 e aeroportit të La Rochelle në Francë (LFBH) Dhe rrethinat e saj. Përfshijnë urën e Ile de Re, me një gjatësi prej metra 2926.5. Ndërtesat janë bërë në bazë të GMAX optimizuar për të bërë pamje sa më mirë të jetë e mundur. Vëmendje e veçantë në FPS është bërë! Stafi terren janë të animuar, kështu që ju nuk do të jetë i befasuar për të parë njerëz që ecin në pistë. Aeroporti është riprodhuar mirë.

La Rochelle Aeroporti është një aeroport i hapur për trafikun ajror publik (CAP), e vendosur 2.5 km në veriperëndim të La Rochelle, Charente-Detare. Ajo është përdorur për transportin ajror (kombëtare dhe ndërkombëtare) dhe praktikën e kohës së lirë dhe turizmit (të aviacionit të përgjithshëm)

Për të arritur atje hapni drejtuesin e aeroportit në FSX/P3D dhe futni këtë kod LFBH në fushën ID e aeroportit

Bienvenu à La Rochelle!
 • Autori: Alexandre REMY FAF010
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 64.7 MB
 • Shkarkime 29 471
 • krijuar 15-09 2013-
 • ndryshuar 15-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY FAF010
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium