Gjuhë

Rochefort - Saint Agnant LFDN FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 27.1 MB
 • Shkarkime 10 023
 • krijuar 15-09 2013-
 • ndryshuar 25-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY FAF010 & FAFZONE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Scenery i aeroportit Rochefort-Saint Agnant (France) LFDN version 2.0, si BA 721. Peizazh u krijua në GMAX, ndërtesat e klubeve aero janë të përfaqësuara, zhurma avion, objekte, gjitha që duhet për të bërë fluturime shijshme. New me pamje soundscape në pistë: zogjtë, fluturon, bletët, pitches avionit: hapur tendë e motorit DR 400 jashtë dhe të mbyllë sytë tuaj ... ne besojmë atë.

Për të arritur atje hapni drejtuesin e aeroportit në FSX/P3D dhe futni këtë kod LFDN në fushën ID e aeroportit

2jai5qf


2niqz5z


2s1rei0


24c6p34


51requ
 • Autori: Alexandre REMY FAF010 & FAFZONE
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 27.1 MB
 • Shkarkime 10 023
 • krijuar 15-09 2013-
 • ndryshuar 25-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Alexandre REMY FAF010 & FAFZONE
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium