Gjuhë

Gran Canaria Intl Sim-Giants FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 142 MB
 • Shkarkime 53 367
 • krijuar 13-12 2014-
 • ndryshuar 08-11 2017-
 • Liçensë freeware i
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Sim Giants
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Instaluesi automatik i përditësuar në v10.2, përputhshmëria me Prepar3D v3.x.

Aeroporti Ndërkombëtar i Gran Canaria - GCLP (i njohur lokalisht si "Gando") është vendosur në mes të bregut lindor të Gran Canaria, rreth 20 minuta deri në autostradë në qytetin e Las Palmas dhe 40 minuta poshtë autostradës në Porto Riko. Gran Canaria (fillimisht i quajtur Tamarán) është pjesë e Ishujve Kanarie. Pika jugore e Gran Canaria është vetëm 210 km nga bregu i Afrikës, Sahara perëndimore për të qenë më preciz dhe në Oqeanin Atlantik. Ishulli në vetvete ndodhet 1,250 km larg nga Spanja kontinentale.

Gran Canaria është i njohur edhe si "kontinent në miniaturë" me qendra e saj duke qenë një, rajon malor alpin me majat e këmbëve 6,400 dhe një klimë alpine.

Shiko aeroportin ndërkombëtar të Gran Canaria si kurrë më parë FSX. Aeroporti dhe mjedisi i tij janë shumë të sakta dhe bazohen në imazhet satelitore.

Karakteristikat e Aeroportit Ndërkombëtar të Gran Canaria (GCLP) FSX - P3D

 • Bazuar në imazhin satelitor komerciale në dispozicion
 • Lartë terren rezolutë dhe objekteve textures
 • Peizazh shumë të detajuar të aeroportit dhe rrethinat e saj pranë
 • Të gjitha rrugët kryesore përfshin trafikun
 • rrjetë me rezolucion të lartë terrenit
 • Të gjitha sistemet e navigimit
 • Efektet mahnitëse nate në kohë
 • textures plotë e natës
 • Shumë objekte statike dhe dinamike
 • framerates shumë të larta
 • pistës realiste dhe ndriçim taxi
 • Efektet e shumta skenografi
 • Marinat, portet dhe liqenet

Gclp3Gclp4Gclp6Gclp7Gclp8Gclp9Gclp10Gclp11Gclp13Gclp14Gclp15Gclp16Gclp17Gclp18Gclp19Gclp20Gclp21

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 142 MB
 • Shkarkime 53 367
 • krijuar 13-12 2014-
 • ndryshuar 08-11 2017-
 • Liçensë freeware i
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Sim Giants
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium