Gjuhë

Aeroporti Ndërkombëtar Davao FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 440 MB
 • Shkarkime 5 779
 • krijuar 01-02 2017-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Emilio Comiling Jr
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Peizazh Photoreal të qytetit të Davao dhe Aeroportit saj Francisco Bangoy Ndërkombëtar (RPMD) Ne Filipineve. Filipinet është një vend i Azisë Juglindore përbëhet nga një arkipelag i ishujve 7,107, nga të cilat llogaria 11 për më shumë se 90% të tokës dhe vetëm mbi 2,000 janë të banuar, ndërsa disa ishuj 2,400 nuk e kanë marrë edhe një emër.

Pamje shumë të kompletuara me ndërtesa 3D, AFCAD, Autogen, etj. 100% në përputhje me Prepar3D
 • Autori: Emilio Comiling Jr
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 440 MB
 • Shkarkime 5 779
 • krijuar 01-02 2017-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Emilio Comiling Jr
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium