Gjuhë

Howard 500 FSX Autokton FSX & P3D Version 1.1

INFORMACION

 • Masat 106 MB
 • Shkarkime 2 950
 • krijuar 23-05 2019-
 • ndryshuar 23-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, Joáo Paz, Damian Radice, Nigel Richards, William Ellis dhe Willy McCoy
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Ende dhe gjithmonë një punë e mrekullueshme nga Milton Shupe dhe bashkëpunëtorët e tij. Kjo paketë përfshin modelet 5 (udhëtarët dhe ngarkesat), panelin dhe matësit me porosi, tingujt me porosi, modelin e fluturimit të personalizuar dhe livergjitë 16. Dokumentacion i plotë.

Howard 500 është një biznes jet i prodhuar në 1960 në Shtetet e Bashkuara nga Howard Aero Inc.

Howard 500 Native FSX P3D 2Howard 500 Native FSX P3D 3Howard 500 Native FSX P3D 4Howard 500 Native FSX P3D 5Howard 500 Native FSX P3D 6Howard 500 Native FSX P3D 7Howard 500 Native FSX P3D 8Howard 500 Native FSX P3D 9Howard 500 Native FSX P3D 10Howard 500 Native FSX P3D 11Howard 500 Native FSX P3D 12Howard 500 Native FSX P3D 13Howard 500 Native FSX P3D 14Howard 500 Native FSX P3D 15
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, Joáo Paz, Damian Radice, Nigel Richards, William Ellis dhe Willy McCoy
 • Shkarko
INFORMACION

 • Masat 106 MB
 • Shkarkime 2 950
 • krijuar 23-05 2019-
 • ndryshuar 23-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, Joáo Paz, Damian Radice, Nigel Richards, William Ellis dhe Willy McCoy
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë