Gjuhë

Koncepti i Howard 350 FSX Autokton FSX & P3D

INFORMACION

 • Masat 63.4 MB
 • Shkarkime 1 372
 • krijuar 23-05 2019-
 • ndryshuar 23-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, William Ellis dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Kjo paketë përfshin një model unik (pasagjer) dhe një livre për vizatimin e konceptit, një panel dhe matësa me porosi, tingujt me porosi dhe një livre. Shumë faleminderit ndaj Milton Shupe dhe bashkëpunëtorëve të tij. Dokumentacioni dhe Paneli i korrespondojnë Howard 500

Howard 350 Concept Native FSX P3D 2Howard 350 Concept Native FSX P3D 3Howard 350 Concept Native FSX P3D 4Howard 350 Concept Native FSX P3D 5Howard 350 Concept Native FSX P3D 6Howard 350 Concept Native FSX P3D 7Howard 350 Concept Native FSX P3D 8
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, William Ellis dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Shkarko
INFORMACION

 • Masat 63.4 MB
 • Shkarkime 1 372
 • krijuar 23-05 2019-
 • ndryshuar 23-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Scott Thomas, William Ellis dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë