Gjuhë

Fokker F27-600 1.1 X-Plane 10

INFORMACION

 • i pajtueshëm X-Plane 10
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 54.8 MB
 • Shkarkime 9 147
 • krijuar 13-05 2013-
 • ndryshuar 16-05 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: atgcab, përditësuar nga Robbo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për X-Plane 10.00 +

Aeroplani ka një kabinë 3D dhe një kasolle të pasagjerëve. Ajo vjen me katër liveries - Fokker Heritage Flight, Aviaco, Air Mbretërinë e Bashkuar dhe Tat - dhe një kit bojë me udhëzimet. Ajo gjithashtu përfshin një PDF me listat dhe kufijtë. (Në rrjedhën e karburantit vërtetë F27 dhe helikë RPM janë të dyja të zgjidhen përmes "mbyt". Pra, nuk ka kontroll të veçantë RPM, kështu që ju do të keni për të përdorur F3 / F4 çelësat për këtë).

Fokker F27 është një turbohelikë shkurtër avion ngarkesë e mandateve 44 projektuar dhe ndërtuar nga Fokker holandeze prodhues, i projektuar për të pasuar DC-3. Fluturimi i parë u zhvillua në 24 nëntor 1955. Kopja e parë është dorëzuar në Aer Lingus në nëntor 1958.


 • Autor: atgcab, përditësuar nga Robbo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm X-Plane 10
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 54.8 MB
 • Shkarkime 9 147
 • krijuar 13-05 2013-
 • ndryshuar 16-05 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: atgcab, përditësuar nga Robbo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium