Gjuhë

Grumman OV-1 Mohawk Series Super-Pack FSX-SP2

HOT
Size 14.67 MB
Downloads 10 635
Created 28-10-2009 20:16:01
Changed 06-06-2012 18:53:51
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapësirës Virtual
OV-1 (kodi nato: Mowhawk) është një avion ajrore inteligjencës fushë beteje. Il ka qenë e projektuar rreth 1950 nga Grumman kompanisë si referencë G-134 (web-burim wikipedia)

Kjo paketë përmban rritur variantet e mëposhtme të OV-1B, OV-1C OV-1D që kanë qenë më parë të lëshuar për shkarkime separetly.
OV-1 është i pajisur tani me një kabinë magnificient virtuale, 2048x2048 textures hi-res, dhe me pjesët e plotë aktive animuar; Paketa Outstanding shëndoshë. Kjo genious shtesë është me të vërtetë një duhet të ketë.

liveries përfshihen:

- 73rd Company Combat Intelligence, Ushtria e SHBA
- Shërbimi Gjeologjik i SHBA
- SHBA Shërbimi Doganor
- Argentine Army Aviation (Ejercito)
- Force Mbrojtjes izraelite
Grumman OV-1 Mohawk Series Super-Pack FSX-SP2 Shkarko
Gjuhë