Gjuhë

Grumman J2F Duck FSX & P3D

Size 12.7 MB
Downloads 3 474
Created 11-12-2015 09:34:00
Changed 11-12-2015 10:08:55
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: SWingman, Jetranger
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
J2F Grumman Duck ishte një biplan hidroavion vetme motor. Ajo është përdorur gjatë Luftës së Dytë Botërore në teatër Paqësor të operacioneve, si shpëtim hidroavion dhe ndërlidhje. Aeroplani mban paraqitur në mënyrë të përsëritur në episod 11 e sezonit 1 të serisë televizive "The kokat e nxehta", me titull "mustaqe e mace" në anglisht.

model i bukur i J2F Duck Grumman në dispozicion në variante 3 dhe textures 6 përfshirë me porosi Dashuri, mat porosi, një kabinë të plotë virtuale dhe animacione.

fsx 2015-12-11 07-00-28-91fsx 2015-12-11 07-01-47-27fsx 2015-12-11 07-03-03-46Grumman Duck BGrumman Duck D
Grumman J2F Duck FSX & P3D Shkarko
Gjuhë