Gjuhë

Grumman HU-16 Albatross FSX & P3D Version 2.1

Size 34.2 MB
Downloads 4 112
Created 14-09-2016 00:04:38
Changed 15-02-2018 23:16:53
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Greg Piper dhe Michael Verlin, Adaptimi nga Danny Garnier, Paneli dhe përditësimin QV nga Rikoooo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 (jo P3D v4) # Port-mbi pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Kjo është një MegaPack për këtë hidroavion pajisur me dy motorë radiale. Të përfshira me repaints 20, tinguj të mahnitshëm motor, paneli 2D dhe kabinë virtuale ripunuar nga Rikoooo, shtoi mat reja, korrigjimi i textures me kanal alfa dhe reflektime, efektet e reja (tymi), shtohet një autopilot opsional.

Albatrosi masiv është e qëndrueshme të mjaftueshme për të lë në baltë në kushte mjaft ekstreme dhe të marrë jashtë me valët e 2.5 për 3 jam ndihmuar nga motorët e saj me raketa. Funksionet e tij kryesore ishin kërkimit dhe shpëtimit në det.

1ScreenHunter 14 maj. 29 17.08ScreenHunter 10 maj. 29 16.17
Grumman HU-16 Albatross FSX & P3D Version 2.1 Shkarko
Gjuhë