Gjuhë

Grumman C1-A FSX tregtari & P3D

Size 79.3 MB
Downloads 3 137
Krijuar 07-10-2016 03: 44: 02
Ndryshuar 07-10-2016 21: 59: 42
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, Konvertimi nga Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Si zakonisht kur bëhet fjalë për Milton Shupe dhe ekipi i tij rezultati është mahnitëse, realizmi dhe detaje grafike janë të pranishëm, një falënderim i madh për Eagle Rotorcraft Simulimet për konvertimin në FSX / P3D. paketë të plotë me 3 repaints, tinguj porosi, vlerëson unik, textures HD, funksionale goditje bisht (ju duhet së pari të caktojë një çelës për tastierë për të aktivizuar atë) dhe shumë gjëra të tjera.

Grumman C-1 Tregtar është një avion ushtarak transporti rrjedh nga S-2 Tracker. Ky variant i parë fluturoi 19 janar 1955 dhe është autorizuar vitin e ardhshëm. Mbi avionët 80 janë ndërtuar dhe Shtetet e Bashkuara të marinës është vetëm përdorues. C-1 Tregtar është në pension në 1988 pas më shumë se 30 vjet të aktivitetit. (Wikipedia)

24179-soh-g7-c1axzip-6-soh-g7-c1aximage006
Grumman C1-A FSX tregtari & P3D Shkarko
Gjuhë