Gjuhë

Grumman C1-Një tregtar FSX& P3D

INFORMACION

Si zakonisht kur bëhet fjalë për Milton Shupe dhe ekipin e tij rezultati është mahnitës, realizmi dhe detajet grafike janë të pranishme, një falënderim i madh për Simulimet Eagle Rotorcraft për konvertimin në FSX / P3D. Paketë e plotë me bojra 3, tinguj me porosi, matës unik, tekste HD, goditje funksionale bishti (duhet së pari të caktoni një çelës në tastierë për ta aktivizuar) dhe shumë gjëra të tjera.

Grumman C-1 Tregtar është një avion ushtarak transporti rrjedh nga S-2 Tracker. Ky variant i parë fluturoi 19 janar 1955 dhe është autorizuar vitin e ardhshëm. Mbi avionët 80 janë ndërtuar dhe Shtetet e Bashkuara të marinës është vetëm përdorues. C-1 Tregtar është në pension në 1988 pas më shumë se 30 vjet të aktivitetit. (Wikipedia)

24179-soh-g7-c1axzip-6-soh-g7-c1aximage006

INFORMACION