Gjuhë

Mat janë të padukshme në kabinën e B777 tim. Cfare duhet te bej ? (FSX / P3D)

matës Boeing777-300.gau, Krijuar fillimisht për FS2004, nuk nuk ka vepra në FSX pa një DLL të veçantë

Për të zgjidhur këtë problem, ju duhet të kopjoni dhe ngjisni DLL « msvcr70.dll »Në dosjen kryesore FSX-së (C: \ Program Files (x86) \ Microsoft \ Lojra Microsoft Flight Simulator X). Nëse ju keni të njëjtën çështje në Prepar3D, kjo zgjidhje duhet të punojnë. Megjithatë, ne nuk e kemi provuar atë në P3D.

« msvcr70.dll »Është në dispozicion për të lira këtu: http://www.fichier-dll.fr/msvcr70.dll,2740,2740
të dielën gusht 09 by rikoooo
Ishte kjo e dobishme?
Gjuhë