Gjuhë
Gjeni këtu dosjet që janë testuar dhe miratuar nga Rikoooo Prepar3D v4.
Titull Data e modifikimit
Bell-Boeing MV-22B Osprey FSX-A & P3D 06 shtator 2019
Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX Dhe P3D 03 shtator 2019
MiG-23 Flogger FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Antonov AN-225 Anijet hapësinore FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Salt Lake City Photoreal FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Paketa Air Boeing 747-8i FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Boeing 747-8 HiRes Paketat Retro Liveries FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Paketa e Lockheed PV-2 Harpoon Fire Tanker FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Republika XP-72 Escort FSX Autokton FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Dinfia IA35-II Huanquero FSX Dhe P3D 30 gusht 2019
Dassault Falcon 20E FSX Dhe P3D 26 gusht 2019
Seabird Seeker SB7L-360A Seria 2 FSX Dhe P3D 23 gusht 2019
Bombardier Global Express XRS FSX Dhe P3D 23 gusht 2019
Antonov AN-32 FSX Dhe P3D 22 gusht 2019
Antonov AN-124 FSX Dhe P3D 22 gusht 2019
Antonov AN-225 PAX FSX Dhe P3D 22 gusht 2019
Enstrom 280FX FSX Dhe P3D 22 gusht 2019
AgustaWestland AW139 SAR FSX Dhe P3D 21 gusht 2019
Mil Mi-171 Forca Ajrore Ruse FSX Dhe P3D 21 gusht 2019
Mil Mi-26 FSX Dhe P3D 14 gusht 2019
Antonov An-24RV FSX Dhe P3D 13 gusht 2019
F-8 Vought Crusader FSX Dhe P3D 10 gusht 2019
Kaman HH-43 Huskie FSX Dhe P3D 10 gusht 2019
Paketa Antonov An-225 HD Livery FSX Dhe P3D 10 gusht 2019
AgustaWestland AW139 FSX Dhe P3D 07 gusht 2019
Saint Barthelemy Pa pagesë derdh P3Dv4 27 korrik 2019
Airbus A320-214 Swiss FSX Dhe P3D 30 2019 qershor
Bombardier Kanadez CL-215 FSX Dhe P3D 30 2019 qershor
Paketa Boeing KC-135 Stratotanker FSX Dhe P3D 29 2019 qershor
Airbus A320 Familja Mega Pack FSX Dhe P3D 29 2019 qershor
Sunskyjet Philadelphia Intl KPHL FSX Dhe P3D 29 2019 qershor
Vultee XP-54 FSX Dhe P3D 29 2019 qershor
Aero Vodochody L159A FSX Dhe P3D 28 2019 qershor
Piper Cherokee Arrow III Turbo FSX Dhe P3D 28 2019 qershor
Anglisht Elektrike Canberra B-57B FSX Dhe P3D 26 2019 qershor
Aerospace Fletcher FU24 950 Series FSX Dhe P3D 23 2019 qershor
AlphaBleuCiel AlphaJet PAF FSX Dhe P3D 23 2019 qershor
Pilatus PC-6C H2 Porter FSX Dhe P3D 11 2019 qershor
Lockheed PV-2 fuzhnjë - lirim ari FSX Dhe P3D 11 2019 qershor
Koncepti i Howard 350 FSX Autokton FSX Dhe P3D 23 May 2019
Howard 500 FSX Autokton FSX Dhe P3D 23 May 2019
Tupolev Tu-16 Badger FSX Dhe P3D 15 May 2019
Airbus A320-200 EasyJet FSX Dhe P3D 15 May 2019
Douglas C-117D FSX Dhe P3D 15 May 2019
ATR 72-200 / 500 Paketa e Danimarkës FSX Dhe P3D 06 May 2019
Hawker-Siddeley HS.748 Forca Ajrore e Belgjikës FSX Dhe P3D 01 May 2019
Hawaii Fotoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3 FSX Dhe P3D 30 prill 2019
Boeing F / A-18c Hornet Multi-livre FSX Dhe P3D 28 prill 2019
KLAX - Aeroporti i Aeroportit të Los Anxhelosit fotoreal FSX Dhe P3D 28 prill 2019
Boeing B747-443 VC avancuar FSX Dhe P3D 28 prill 2019
Gjuhë