Језици

МД-КСНУМКС САТА Пацакге ВКСНУМКС ФСКС

Хот
Сизе КСНУМКС мб
Преузето КСНУМКС КСНУМКС
Креирано КСНУМКС-КСНУМКС-КСНУМКС КСНУМКС: КСНУМКС: КСНУМКС
Променио КСНУМКС-КСНУМКС-КСНУМКС КСНУМКС: КСНУМКС: КСНУМКС
лиценца фрееваре спољни
Аутор: Митсусхи Иутака, Ворен Ц Данијел, Клаус Венделбое Холмберг ...
Преузимање За ФСКС & Стеам Едитион # Порт-Овер није компатибилан ПКСНУМКСДвКСНУМКС #КСНУМКСД Виртуал Цоцкпит
Овде је МцДоннелл Доуглас МД-КСНУМКС ажуриран да буде компатибилан са ФСКС са текстуре САТА СЕ-ДМД-Холмфрид Викинг САС ЛН-РМТ Олав (Сцандинавиан) Тестиран и функционалан у ФСКС СПКСНУМКС / СПКСНУМКС.

Лепа виртуелни кокпит, добар квалитет звука, одлична графика модела, функционалан плоча, авион спреман за преузимање без оклевања.

МД-КСНУМКС САТА Пацакге ВКСНУМКС ФСКС Преузимање
Језици