Проблеми с фрийфовете на Concord

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
casbad

Непрочетена публикация by casbad »

Има ли някой проблем с плавателния съд? Това, което имам от тази гледка, се опитва да ме убие ... (отскочи и разтърсва и странични фишове по време на полет)

Dariussssss

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Тук се разбиват много самолети ... нищо ново. Конкорд може да е наред, но има нужда от много знания. Трябва да прехвърлите горивото ВСИЧКО ВРЕМЕ. Това е единственият начин той да лети стабилно.

Gh0stRider203

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Да, те са разбити, защото са Еърбъс! LOL Кълна се, че съм виждал повече публикации за проблеми с въздухоплавателно средство, отколкото с Boeing :)

casbad

Непрочетена публикация by casbad »

Пич!!!! знаете ли как работи системата за пренос на гориво? Опитах да се занимавам с него, има какво да се разгледа и да се забавлява ... има ли материал за четене?

DRCW

Непрочетена публикация by DRCW »

Конкордът е различен звяр всички заедно, също както всяко изобразяване на супер звуков полет. Центърът на тежестта трябва да се изчисли. Трябва да се вземе предвид и височината, тъй като кожата на самолета се нагрява с висока скорост. Изчислете пътника и багажа, за да центрирате гравитацията си. Прочетете процедурите онлайн. Научете за самолета. Има грешка при ухапване от звук на самолета, което е трудно за ушите под формата на музика, която е изкривена. Създателят постави този файл в папката със звук на самолета по погрешка. За да се отървете от него, отворете папката със звук и преминете през звуковите проби, докато не намерите тази лоша музикална песен, след това щракнете с десния бутон и я изтрийте, всичко е наред.

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”