изтеглените самолети не показват външната кожа, т.е. Matin Marauder показва само inne

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
robtho

изтеглените самолети не показват външната кожа, т.е. Matin Marauder показва само inne

Непрочетена публикация by robtho »

Когато изтеглям определени самолети, т.е. Мартин Мауъдър C47 Boeing Superfotress, получавам само вътрешните работи на самолета, показващи

DRCW

Непрочетена публикация by DRCW »

Пускате ли визуализация на DX9 или DX10? Бягате ли FSX Парна или боксирана? Ако Boxed бягате с или без ускорение? Каква версия на Windows имате?

robtho

Аз съм с DX11 на Windows 7 професионален само с прав вариант FSX, Току-що се оттеглих и се връщам в интимните симфони след няколко години, така че съм малко ръждясал. Но аз намирам този сайт за фантастичен и повечето от изтеглянията изглежда работят добре. Удобни са тези, които наистина харесвате

DRCW

Здравейте отново ...FSX в менюто с опции може да работи или на DX9 или DX10 Preview / When FSX бе създаден, точно преди пускането на DX10, но той работи на DX9 по подразбиране. Отидете в менюто с опции и се уверете, че полето за преглед на DX10 не е поставено отметка. Всички самолети Rikooo изпълняват DX9 по подразбиране. Някои от тях са съвместими с DX10, ако са, ще бъде в описанието. Наличен е дизайн на софтуера за коригиране на визуализацията на DX10, но ако не закупите тази програма, е по-добре да стартирате FSX на DX9. Опцията за визуализация на DX10 не работи правилно и повлиява на текстури. Windows 7 е стабилна платформа за FSX и това е, което използвам за симулация на полет. Сега казахте, че използвате права версия на FSX, Ако разбирам това правилно, това означава, че имате едно от първите издадени кутии издания или луксозната версия. В такъв случай ще трябва да заредите SP1 и SP2, или трябва да се добави ускорение. Без това повечето от новите безплатни и полезни програми ще имат проблеми с текстурата. аз имам FSX златно издание, което се предлага с диска за ускорение. Най-вероятно ще разберете, че ако не сте поставили отметка в полето за преглед на DX10 при зареждане на програмата, проблемът е в това FSX не е в крак с необходимите сервизни пакети. Кажете ми ... Благодаря

https://flyawaysimulation.com/downloads ... ce-pack-1/
https://flyawaysimulation.com/downloads ... ce-pack-2/

robtho

Fantastic!! Thank you so much for your very kind advice and guidance. Downloaded SP 1 & SP2 as you suggested seems to work fine now. Thank you once again.

DRCW

Ето защо сме тук, за да си помагаме взаимно да се наслаждаваме на нашето хоби,
Чести кацания

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”