A350 пакет анимация кола

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
Дитмар

A350 пакет анимация кола

Непрочетена публикация by Дитмар »

Здравейте,
Инсталирах A350 от тази връзка: https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/890 , което изглежда
най-новата версия на този модел в раздела RIKOOOO DLL. Отличен външен модел, въпреки че анимацията на руля изглежда
да не бъдат включени в модела. Двойно проверих модела с инструмента за конвертиране на модела, който показва всичко
анимации за модел и няма анимация за руля. Ще бъде ли това поправено?
Като допълнителен коментар относно панела 2D, който се основава на A321. Мисля, че това не може да се разглежда като решение на този велик модел.
Дисплеят F18 HUD също не съвпада с панела на Airbus. Има редица безплатни HUD, достъпни за невоенни
модели, които биха се вписвали много по-добре в панела A350 2D. Това обаче е само предложение.

най-доброто
Дитмар

Дитмар

A350 пакет анимация кола

Непрочетена публикация by Дитмар »

Уважаеми колеги,
Аз ли съм единственият, който изпитва този проблем? Поне Rikoooo трябва да отговори, защото на уеб страницата на DLL е казано
че всички части, включително руля, са анимирани. Освен това, ако щракна върху бутона CONTACT, получавам този MSG:
Прикаченият файл Rikoooo_contact.jpg вече не е на разположение
И така, как мога да получа контакт с разработчика на модела? Не съм намерил никакъв пощенски контакт. Наблюдавах ли неща?

Дитмар
Прикачени
Rikoooo_contact.jpg
Rikoooo_contact.jpg (35.65 KiB) Viewed 118 times

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”