737 макс

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
oldsailer

737 макс

Непрочетена публикация by oldsailer »

Имам нужда от малко помощ тук, не мога да разбера как да забавя и спирам при кацане на max8. Опитах всичко, но докосвам, но не мога да забавя и да спра, преди да избягам от края на пистата. В противен случай това е чудесно допълнение към моя сим, но ... Предложения, моля, благодаря

solakb

737 макс

Непрочетена публикация by solakb »

Имах същия проблем, докато не разбрах, че автоматичното дросело е включено.

По принцип трябва да изключите автоматичното дросело, преди да кацнете в противен случай, въпреки че автоматичният пилот е изключен, автоматичната дроселна клапа ще поддържа самолета със скоростта, посочена на скоростомера. Това означава, че лостовете на тягата няма да намалят.

Също така имайте автоматична спирачка на 2 или 3 или макс за къси писти, след което се дръпнете назад, за да задвижите назад, самолетът ще се забави надясно

oldsailer

737 макс

Непрочетена публикация by oldsailer »

Това е нещо, което не бях обмислил, мисля, че сте попаднали на отговора ... Ще опитам отново при следващия полет, благодаря.

solakb

737 макс

Непрочетена публикация by solakb »

Няма проблем, щастливо летене

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”