Projekt Airbus A32x FD-FMC v1.55: žádný seznam SID / STAR na FMC

Lockheed Martin nám nabízí Prepar3D v4 a v5 jsou nyní nativní pro 64bitové systémy a kompatibilní s VR. Prepar3D zapojuje uživatele do pohlcujícího školení prostřednictvím realistických prostředí. Ideální pro komerční, akademické, profesionální nebo vojenské výuky.
CL38

Projekt Airbus A32x FD-FMC v1.55: žádný seznam SID / STAR na FMC

Nepřečtený příspěvek by CL38 »

Po této otázce, protože nemohu dostat z problémů na několik dní.
Můj problém: po instalaci Project Airbus A32x FD-FMC v1_55 (software stažený z library.avisim.net), když spustím aplikaci z P3D_v4 bezplatný let s bezplatným letovým plánem z Nice-Côte d'Azur do London Heathrow a po nastartování motorů na FMC nemám seznam SID / STAR a klávesnice FMC je neaktivní.
Všiml jsem si, že instalační manuál addon označuje, že tento druh incidentu musí pocházet ze špatné instalace XMLTools3D.dll nebo ze špatného prohlášení v DLL.xml, ale nevidím chybu, kterou jsem udělal v mé instalaci.

Co jsem udělal:
- od 2 měsíců, odkud jsem šel FSX Gold Edition pro P3D v4; Tento projekt Airbus jsem již dříve nainstaloval FSX bez problémů a fungovalo to normálně;
- před migrací na P3D Odinstaloval jsem se FSX a moje addons;
- po instalaci P3D Přeinstaloval jsem se FSX (s výjimkou zrychlení) k obnovení letadel obsažených v FSX ale chybí v P3D, bez problému;
- Přeinstaloval jsem a používal balíček A320 Familly Mega od Rikoooo, žádný problém;
- Stáhl jsem si Project Airbus A32x v1_55 a nainstaloval jej podle instalačního manuálu (ruční instalace pro P3D v4); Všiml jsem si některých nesrovnalostí mezi instalačním manuálem a stromem softwaru
§5: I copied XMLTools3D.dll into C Programs Lockheed_Martin Prepar3D_v4
§5: Složku „Moduly“ jsem vytvořil v programech C Lockheed_Martin Prepar3D_v4, kam jsem vložil LoggerX.dll
§7: Soubor FD-FMC_database.kmz nebyl ve složce FD_FMC, ale ve FD_FMC Doc & Manuals; Zkopíroval jsem to do souboru FD-FMC;
§7: soubor v souboru v1.55 chybí soubor FMC_Path.ini, takže jsem z předchozí verze v1.0 obnovil FMC_Path.ini a zkopíroval jsem jej do složky FD_FMC
§8.2: The DLL.xml file is in C ProgramData Lockheed Martin Prepar3D_v4; Přidám dvě určená prohlášení (XMLTools a LoggerX); na rozdíl od toho, co je uvedeno, jsem zvědav, jestli je tento soubor v hlavní složce P3D jak je uvedeno;
- A když jsem spustil svůj volný let, setkal jsem se s problémem
- Použil jsem Project Airbus A32x 1_55 od FSX (instalace je automatická); Setkal jsem se s problémy 2u, abych věděl, že u ↑ 5 se režijní náklady nezobrazují, a ↑ 7 žádné FMC; které jsem vyřešil instalací FSX Akcelerace; a pak můj let Nice> Londýn se SID / STAR fungoval perfektně.
Existuje také vodítko, které může být důležité, zejména to, když používám FSX Mám bezpečnostní zprávy, abych akceptoval XMLTools.dll jako bezpečný souborový a důvěryhodný software, bezpečnostní zprávy, které nemám, když používám P3Dv4.

Pokud mi někdo může říct, jak se dostat z této špatné situace P3D v4, byl bych velmi vděčný.

Odpovědět

Návrat do "Prepar3D v4 a v5 (64 bitů) “