Kanárské ostrovy Krajina část 1 a 2

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
janroth

Nepřečtený příspěvek by janroth »

ls
Stáhl jsem a nainstaloval části Kanárské ostrovy 1 a 2. První dojem, když jsem začal létat FSX Steam Edition v La Palma (GCLA) bylo skvělé. Velmi pěkná scenérie !!
Pak jsem vyzkoušela více letišť a narazila jsem na nějaké problémy, které bych s vaší pomocí ráda vyřešila. Na dráze Tenerife jihu (GCTS) tam vypadá, že je problém výšky nebo konflikt mezi krajinou a přistávací dráhou, protože na některých částech přistávacích drah se vynoří a vypadají, že blokuje dráhu? Když jsem taxi přes hory zbytek dráhy se objeví se všemi druhy prvků na vrcholu toho ?? Když se dívám na letiště ze vzduchu, každá věc se zdá být v pořádku. Bohužel stejný problém se děje na letišti Los Rodeos (GCXO). Poslední poznámka: dráhy na Gran Canarii (GCLP) vypadají velmi základní. Neexistují žádná čísla dráhy a žádné bílé pruhy vlevo a vpravo od dráhy. Dráha je jako černá čára. To je mnohem méně, než vypadá základní letová dráha.
Doufám, že můj popis je jasný, a doufám, že uslyším nějaké návrhy na řešení těchto problémů.
Pozdravy,
janroth

janroth

ls
Problémy s letištěm GCTS a GCXO byly vyřešeny spuštěním ORBX vektorového konfiguračního nástroje, tj. Zakázáním korekcí letiště pro GCTS a GCXO. Jediným problémem, který zbývá, jsou detaily přistávacích drah letiště GCLP. Těším se na vaše návrhy.
Pozdravy,
janroth

janroth

ls
Problém vyřešen instalací scenérie letiště Gran Canaria (GCLP) z Rikooo. Výsledek vypadá skvěle! Dík.
Pozdravy,
janroth

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”