Letadla a kokpity bez textur

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
jossmi

Nepřečtený příspěvek by jossmi »

Toto je moje první zpráva a chci říct, jak moc se mi líbí tato stránka! Musel jsem stáhnout 20–25 letadel a každé bylo snadné nainstalovat a drtivá většina fungovala bezchybně. S výjimkou 3 nebo 4 z nich. Načítají se bez textur, kokpit ani uniformy se neobjeví. Všechno vypadá jako prázdný bílý kousek plastu. Letadla s chybějícími texturami mají společnou pouze jednu charakteristiku, jsou to všechna ruská letadla. Tu-154 funguje dobře, ale to je jediná výjimka. Setkal se s tím ještě někdo?

Jednou z možností, která mě napadla, byla azbuka. Je možné, aby někde v jednom z konfiguračních souborů použili tvůrci znak, který nemá ekvivalent v latince? Může to způsobit, že se textury nenačítají?

Předem děkujeme za vaši pomoc a ještě jednou děkuji za sestavení tak uživatelsky přívětivého úžasného webu plného úžasných věcí!
Příloha Sample.jpg již není k dispozici
Příloha Sample.jpg již není k dispozici
Přílohy
Sample.jpg
sample.jpg (40.63 KiB) Zobrazeno 495 krát

jossmi

Nepřečtený příspěvek by jossmi »

Snažím se ze všech sil zkoumat problém sám a našel jsem něco, co by mohlo zajímat. Pokud použiji Průzkumník Windows a otevřu adresář pro textury roviny, ty, které fungují, rychle vytvoří miniaturu jako svou ikonu, stejně jako u libovolného obrazového souboru. Na rovinách s problémy s texturou je však schopen vytvořit miniaturu asi pro 25% z nich.

zdá se, že jde o typ komprese obrazu, který systém Windows nerozpozná. GIMP mi dává tento kód při pokusu o otevření souborů BMP:

[uprostřed] Nepodporovaná komprese (861165636) [/ uprostřed]

Hádám, že to může být velká část problému, ale nejsem blíž k tomu, abych to dokázal opravit. Možná se s tím už někdo setkal.

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”