2D panel

Jsou tam tisíce add-ons na webu pro klasiku FSX a Prepar3D v1 až v3. Vzlétněte odkudkoli na světě a lette s jedním z nejznámějších letadel na světě do kterékoli z 24,000 XNUMX destinací.
miata54

2D panel

Nepřečtený příspěvek by miata54 »

Ahoj Eriku:
Nejprve mi dovolte omluvit se, když jsem naštval košík s jablky ve zveřejňování informací o vaší fantastické rodině 787 na Flightim.com, než jste to skutečně udělali. Nemyslím si, že Nel byl na mém příspěvku rozrušený, ale zmínil se o tom. Jak jsem zmínil ve svém příspěvku, nikdy jsem nebyl velkým fanouškem VC, hlavně kvůli omezené funkčnosti. V tomto ohledu je váš VC vynikajícím dílem. Jeden může skutečně létat 787, aniž by musel být závislý na 2D panelu. Nemohu si však představit lepší důvod, proč přidat 2D panel, když se podívám na nabídku Gavina Munra, který s vámi spolupracoval při zahrnutí jeho nádherného měřidla GPS, protože jeho panel 787V2 zapadá jako rukavice k vašemu 787 VC. Stejné obecné rozložení, barva a funkce vašeho VC. Doporučuji vám, abyste se s ním znovu spojili a zvážili 2D panel addon pro vaši rodinu 787.

Díky
Chris

Odpovědět

Zpět na „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až v3 ”