Vyhledáváním bylo nalezeno 35 zápasů

by JanneAir15
29. července 2018, 11:42
Forum: Návrh Box
Téma: Které doplňky chcete být aktualizovány?
Odpovědi: 80
Zobrazení: 148267

Které doplňky chcete být aktualizovány?

Děkujeme za aktualizaci balíčku ATR pro P3D v4.
Existuje nějaká šance, že byste také mohli aktualizovat Concorde? Zdá se, že neexistuje žádný jiný Concorde P3D v4 v tuto chvíli, takže by bylo hezké mít jeden.
by JanneAir15
23. dubna 2018, 14:19
Téma: Které doplňky chcete být aktualizovány?
Odpovědi: 80
Zobrazení: 148267

Které doplňky chcete být aktualizovány?

Ahoj! Nejsem si jistý, zda je balíček ATR 42 / 72 již kompatibilní s v4, ale pro mě to nefunguje P3D v4. Mohl byste to prosím také aktualizovat?
by JanneAir15
09. srpna 2017, 08:48
Forum: Letový simulátor X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D až do v3
Téma: Boeing B747-443 Rozšířené VC chybějící textury
Odpovědi: 0
Zobrazení: 11458

Boeing B747-443 Rozšířené VC chybějící textury

Ahoj! Stáhl jsem si balíček Boeing B747-443 Advanced VC, ale na VC chybí textury ze světelných spínačů a chtěl jsem dát VC na jiný projekt Opensky 747 a pak světelné spínače mají textury, ale pak jsou všechny obrazovky černé a FMC jsou také. Pomozte prosím s ...
by JanneAir15
22. července 2017, 06:48
Téma: Konečný FSX
Odpovědi: 8
Zobrazení: 22894

Konečný FSX

Ale když jsi řekl konečný FSX máte na mysli, že dostáváte payware addons také. Protože jsou lepší kvality (obvykle), potřebují lepší grafickou kartu. Můžeš na to odpovědět, než něco doporučím? A jak amberdog1 řekl, dobrý procesor je nutností, pokud chcete dobrý výkon.
by JanneAir15
31 2017 května, 15: 35
Téma: Nízké fps na horním konci pc
Odpovědi: 4
Zobrazení: 16549

Nízké fps na horním konci pc

Opraveno! Právě jsem našel dobrou rovnováhu mezi jezdci a dokonce jsem dal některé jezdce dolů, stále to vypadá lépe než v nastaveních, která jsem měl předtím. To je legrační : Lol:
by JanneAir15
31 2017 května, 05: 36

Už mám UIAutomationCore. dll, ale mohl bych to vyzkoušet ve fóru Steam. Dík. Mimochodem jsem odstranil fsx.cfg, protože jsem to vyladil, ale teď jsem dal jen pár vylepšení a právě teď je to o něco lepší.
by JanneAir15
30 2017 května, 15: 31

Ahoj! Právě jsem postavil nový počítač a nainstaloval FSX. Mám méně addons právě teď (ve starém počítači bylo mnoho freewaru) addons) ale zajímalo by mě, proč je moje fps tak nízká i při docela dobrém počítači (kolem 20fps). Mohl bys mi prosím pomoct? Samozřejmě, specifikace počítače <...
by JanneAir15
01. dubna 2017, 13:02
Téma: I získat body pouze ze záznamu v
Odpovědi: 10
Zobrazení: 45335

I získat body pouze ze záznamu v

Ahoj! Všiml jsem si, že když jsem vytvořil téma (jako je toto), nedostávám 10 bodů, což je to, co byste měli získat při vytváření tématu nebo těch dalších věcí, jako je zveřejňování komentářů nebo odpovídání na příspěvek více než 150 znaků. Poslal jsem zaměstnancům lístek, ale chtěl bych se zeptat také ...
by JanneAir15
31. března 2017, 12:27
Téma: Jsou tohoto letu řadiče kompatibilní?
Zobrazení: 19138

Jsou tohoto letu řadiče kompatibilní?

Pěkné nastavení, ale líbí se mi, že kormidlo je ovládáno pedály, takže jdu s těmito: - Joystick Logitech Extreme 3D Pro - Pedály Logitech Saitek Pro Flight Rudder - Quadrant Logitech Saitek Pro Flight Throttle Děkujeme za pomoc! s pozdravem

Přejděte na rozšířené vyhledávání